Plugins - Akismet Anti-Spam - Stable (latest release) - en to bs_BA translation catalogue (192 entries)

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
bs_BA: Akismet nije mogao provjeriti vaše komentare za spam.

en: You don't have permission to do that.
bs_BA: Nemate dozvolu da to uradite.

en: Stats response could not be decoded.
bs_BA: Odgovor statistike nije mogao biti dekodiran.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
bs_BA: Trenutno nije moguće prikupiti statistiku. Molimo pokušajte kasnije.

en: API key must be set to fetch stats.
bs_BA: Morate upisati API ključ da biste vidjeli statistiku.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on below.
bs_BA: Kako bi pomogli s transparentnošću vaše web stranice za zakone kao što su GDPR, Akismet vašim korisnicima može prikazati obavijest ispod komentar forme. Ova opcija je isključena na početku, međutim ispod je možete uključiti.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
bs_BA: Kako bi pomogli s transparentnošću vaše web stranice za zakone kao što su GDPR, Akismet vašim korisnicima može prikazati obavijest ispod komentar forme. Ova opcija je isključena po izvornim postavkama, međutim možete je uključiti iznad.

en:  Please <a href="%s">enable</a> or <a href="%s">disable</a> this feature. <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">More information</a>.
bs_BA: <a href="%s">Uključite</a> ili <a href="%s">isključite</a> ovu mogućnost. <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">Više informacija</a>.

en: Akismet & Privacy.
bs_BA: Akismet i privatnost.

en: Do not display privacy notice.
bs_BA: Ne prikazuj obavijest o privatnosti.

en: Display a privacy notice under your comment forms.
bs_BA: Prikaži obavijest o privatnosti ispod komentara.

en: Akismet privacy notice
bs_BA: Obavijest o Akismet privatnosti

en: Privacy
bs_BA: Privatnost

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
bs_BA: Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Saznajte kako se obrađuju podaci komentara</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
bs_BA: Prikupljamo informacije o posjetiteljima koji komentarišu na web stranicama koje koriste našu Akismet anti-spam uslugu. Informacije koje prikupljamo ovise o tome kako je Korisnik podesio Akismet za svoju web stranicu, ali to obično uključuje IP adresu komentatora, korisnički agent, referent i URL web stranice (skupa s ostalim informacijama koje komentator direktno dostavlja, poput njihovog imena, korisničkog imena, email adrese i samog komentara).

en: Comment discarded.
bs_BA: Komentar odbačen.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
bs_BA: API ključ stranice je zapisan direktno i nije ga moguće obrisati.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
bs_BA: Vrijednost koju ste upisali nije ispravan i registrovan API ključ.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
bs_BA: API ključ stranice je zapisan direktno i nije ga moguće promijeniti pomoću API-ja.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
bs_BA: Vremenski period za prikupljanje statistike. Opcije: 60-dana, 6-mjeseci, sve

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
bs_BA: Ako je aktivno, rikazuje broj odobrenih komentara pored imena svakog od autora u listi komentara.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
bs_BA: Ako je uključeno, Akismet će automatski odbaciti najgori spam, bolje nego da ga smješta u spam folder.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
bs_BA: 12-znakovni Akismet API ključ. Dostupno na akismet.com/get/

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
bs_BA: Vaša stranica se ne može povezati na Akismet servere.

note: translators: %s is the wp-config.php file
en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
bs_BA: Akismet API ključ je definisan u %s fajlu za ovu stranicu.

en: Manual Configuration
bs_BA: Ručna konfiguracija

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
bs_BA: Na ovoj stranici ste u mogućnosti ažurirati vaše Akismet postavke i pregledati spam statistiku.

note: Description of the plugin
en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
bs_BA: Korišten od strane miliona korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Štiti vašu web stranicu čak i dok spavate. Kako bi započeli: aktivirajte Akismet plugin, a potom otvorite konfiguracijski ekran Akismeta kako biste podesili svoj API ključ.

en: Akismet Settings
bs_BA: Akismet postavke

en: Connect with API key
bs_BA: Poveži se pomoć API ključa

note: translators: %s is the WordPress.com username
en: You are connected as %s.
bs_BA: Povezani ste kao %s.

en: Connect with Jetpack
bs_BA: Poveži se pomoću Jetpacka

en: Eliminate spam from your site
bs_BA: Eliminišite spam sa vaše stranice

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
bs_BA: Želite li <a href="%s">provjeriti komentare na čekanju</a>?

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
bs_BA: Akismet sada štiti vašu stranicu od spama. Sretno bloganje!

en: Set up your Akismet account
bs_BA: Registrujte vaš Akismet račun

en: Detailed Stats
bs_BA: Detaljna statistika

en: Statistics
bs_BA: Statistika

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
bs_BA: Korišten od strane miliona korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način  <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Štiti vašu web stranicu čak i dok spavate. Kako biste započeli otvorite <a href="admin.php?page=akismet-key-config">konfiguracijski ekran Akismeta</a> i podesite svoj API ključ.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
bs_BA: Korišten od strane miliona korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Vaša web stranica je u potpunosti konfigurisana i zaštićena, čak i dok spavate.

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
bs_BA[0]: %s komentar je uhvaćen kao spam.
bs_BA[1]: %s komentara su uhvaćena kao spam.
bs_BA[2]: %s komentara je uhvaćeno kao spam.

en: No comments were caught as spam.
bs_BA: Nema uhvaćenih spam komentara.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
bs_BA[0]: Akismet je provjerio %s komentar.
bs_BA[1]: Akismet je provjerio %s komentara.
bs_BA[2]: Akismet je provjerio %s komentara.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments in the Pending queue.
bs_BA: Nije bilo komentara za provjeru. Akismet će provjeriti samo komentare na čekanju za recenziju.

en: Checking for Spam
bs_BA: Provjeri ima li spama

en: Comment not found.
bs_BA: Komentar nije pronađen.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
bs_BA[0]: %d komentar nije mogao biti provjeren.
bs_BA[1]: %d komentara nisu mogla biti provjerena.
bs_BA[2]: %d komentara nije moglo biti provjereno.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
bs_BA[0]: %d komentar premješten u spam.
bs_BA[1]: %d komentara premještena u spam.
bs_BA[2]: %d komentara premješteno u spam.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
bs_BA[0]: Procesiran %d komentar.
bs_BA[1]: Procesirana %d komentara.
bs_BA[2]: Procesirano %d komentara.

en: Comment #%d could not be checked.
bs_BA: Komentar #%d nije mogao biti provjeren.

en: Failed to connect to Akismet.
bs_BA: Nije se moguće povezati na Akismet.

en: Comment #%d is not spam.
bs_BA: Komentar #%d nije spam.

en: Comment #%d is spam.
bs_BA: Komentar #%d je spam.

en: %s false positive | %s false positives
bs_BA[0]: %s netačna detekcija
bs_BA[1]: %s netačne detekcije
bs_BA[2]: %s netačnih detekcija

en: %s missed spam | %s missed spam
bs_BA[0]: %s propušten spam komentara
bs_BA[1]: %s propuštena spam komentara
bs_BA[2]: %s propuštenih spam komentara

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
bs_BA: Nemate Akismet plan.

en: Your Akismet subscription is suspended.
bs_BA: Vaša Akismet pretplata je suspendovana.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
bs_BA: Vaš Akismet plan je otkazan.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
bs_BA: Nismo mogli procesirati vašu uplatu. Molimo vas da  <a href="%s" target="_blank">ažurirate vaše detalji o načinu plaćanja</a>.

en: Please update your payment information.
bs_BA: Molimo vas da ažurirate vaše informacije o plaćanju.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
bs_BA: <strong>Skoro gotovo</strong> - aktivirajte Akismet i recite spamu zbogom

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
bs_BA[0]: Akismet vam je uštedio %d minutu!
bs_BA[1]: Akismet vam je uštedio %d minute!
bs_BA[2]: Akismet vam je uštedio %d minuta!

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
bs_BA[0]: Akismet vam je uštedio %d sat!
bs_BA[1]: Akismet vam je uštedio %d sata!
bs_BA[2]: Akismet vam je uštedio %d sati!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
bs_BA[0]: Akismet vam je uštedio %s dan!
bs_BA[1]: Akismet vam je uštedio %s dana!
bs_BA[2]: Akismet vam je uštedio %s dana!

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
bs_BA: Akismet filtrira spam da biste se vi mogli fokusirati na važnije stvari.

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
bs_BA: Da nastavite koristiti servis, <a href="%s" target="_blank">izvršite nadogradnju na Enterprise pretplatu</a>, koja vam omogućava korištenje plugina na neograničenom broju stranica.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
bs_BA: Vaša Pro pretplata omogućava vam korištenje Akismeta samo na jednoj stranici. Molimo vas da <a href="%s" target="_blank">kupite dodatne Pro pretplate</a> ili izvršite nadogradnju na Enterprise pretplatu, koja vam omogućava korištenje plugina na neograničenom broju stranica.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
bs_BA: Veza sa akismet.com nije mogla biti uspostavljena. Molimo vas da pogledate <a href="%s" target="_blank">naš vodič o firewallima</a>, a potom provjerite konfiguraciju vašeg servera.

en: The API key you entered could not be verified.
bs_BA: API ključ koji ste upisali nije mogao biti verifikovan.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
bs_BA: Vaš API ključ više nije validan. Molimo vas da upišete novi ključ ili da kontaktirate support@akismet.com.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
bs_BA: Molimo vas da <a href="%s" target="_blank">kontaktirate naš tim za podršku</a> ako imate dodatna pitanja.

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
bs_BA: Od 2012, Akismet je počeo koristiti pretplatu na svi računima (čak i na besplatnim). Izgleda da pretplata nije odabrana na vašem računu, pa bismo vas molili da se <a href="%s" target="_blank">prijavite u vaš račun</a> i odaberete jednu.

en: All systems functional.
bs_BA: Svi sistemi funkcionišu.

en: Enabled.
bs_BA: Omogućeno.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
bs_BA: Akismet je naišao na problem prilikom prethodnog SSL zahtjeva i privremeno ga je onemogućio. Za par trenutaka ponovo će početi sa korištenjem SSL-a za zahtjeve.

en: Temporarily disabled.
bs_BA: Privremeno onemogućeno.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
bs_BA: Vaš web server ne može kreirati SSL zahtjeve; kontaktirajte vaš web hosting i pitajte ih da dodaju podršku za SSL zahtjeve.

en: Disabled.
bs_BA: Onemogućeno.

en: SSL Status
bs_BA: SSL status

en: This comment was reported as not spam.
bs_BA: Za ovaj komentar postoji prijava da nije spam.

en: This comment was reported as spam.
bs_BA: Ovaj komentar za prijavljen kao spam.

en: (undo)
bs_BA: (poništi)

en: URL removed
bs_BA: URL je uklonjen

en: Removing...
bs_BA: Uklanjam...

en: Settings
bs_BA: Postavke

en: Re-adding...
bs_BA: Ponovo dodajem...

en: Overview
bs_BA: Pregled

en: Akismet Setup
bs_BA: Postavka Akismeta

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
bs_BA: Na ovo stranici možete izvršiti postavku vašeg Akismet plugina.

en: New to Akismet
bs_BA: Novi korisnik Akismeta

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
bs_BA: Morate upisati API ključ da biste aktivirali Akismet servis na vašoj stranici.

en: Enter an API Key
bs_BA: Upište API ključ

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
bs_BA: Registrujte račun na %s da dobijete API ključ.

en: If you already have an API key
bs_BA: Ako već posjedujete API ključ

en: Copy and paste the API key into the text field.
bs_BA: Kopirajte i umetnite API ključ u tekstualno polje.

en: Click the Use this Key button.
bs_BA: Kliknite na dugme Koristi ovaj ključ.

en: Akismet Stats
bs_BA: Akismet statistika

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
bs_BA: Na ovoj stranici možete pregledati statistiku vezanu za filtrirani spam na vašoj stranici.

en: Akismet Configuration
bs_BA: Konfiguracija Akismeta

en: API Key
bs_BA: API ključ

en: Enter/remove an API key.
bs_BA: Upišite/uklonite API ključ.

en: Comments
bs_BA: Komentari

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
bs_BA: Prikazuje broj odobrenih komentara pored imena svakog od autora u listi komentara.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
bs_BA: Odaberite da li želite automatski odstraniti najgore spam poruke ili da li ih želite sve smjestiti u spam folder.

en: Strictness
bs_BA: Strogoća

en: Account
bs_BA: Račun

en: Subscription Type
bs_BA: Vrsta pretplate

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
bs_BA: Status pretplate - aktivna, otkazana ili suspendovana

en: The Akismet subscription plan
bs_BA: Akismet plan pretplate

en: For more information:
bs_BA: Za više informacija:

en: Akismet Support
bs_BA: Akismet podrška

en: Cheatin&#8217; uh?
bs_BA: Varate?

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
bs_BA[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
bs_BA[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
bs_BA[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
bs_BA[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od %2$s spam komentara.
bs_BA[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od %2$s spam komentara.
bs_BA[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od %2$s spam komentara.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
bs_BA: <a href="%s">Akismet</a> blokira spam na vašem blogu.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
bs_BA[0]: Trenutno je <a href="%2$s">%1$s komentar</a> u vašem spam redu.
bs_BA[1]: Trenutno su <a href="%2$s">%1$s komentara</a> u vašem spam redu.
bs_BA[2]: Trenutno je <a href="%2$s">%1$s komentara</a> u vašem spam redu.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
bs_BA: Trenutno se ništa ne nalazi u vašem <a href='%s'>spam redu</a>.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
bs_BA: Akismet je izvršio ponovnu provjeru i odobrio ovaj komentar.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
bs_BA: Akismet je izvršio ponovnu provjeru i označio je ovaj komentar kao spam.

en: Check for Spam
bs_BA: Provjeri ima li spama

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
bs_BA: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s).

en: Flagged as spam by Akismet
bs_BA: Akismet je ovo označio kao spam

en: Awaiting spam check
bs_BA: Čekam na spam provjeru

en: Flagged as spam by %s
bs_BA: Označeno kao spam od strane %s

en: Cleared by Akismet
bs_BA: Odobrio Akismet

en: Un-spammed by %s
bs_BA: %s je utvrdio da ovo nije spam

en: %s approved | %s approved
bs_BA[0]: %s odobren
bs_BA[1]: %s odobrena
bs_BA[2]: %s odobrenih

en: History
bs_BA: Historija

en: View comment history
bs_BA: Pregledaj historiju komentara

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
bs_BA: Molimo vas da provjerite vašu <a href="%s">Akismet konfiguraciju</a> i da kontaktirate vaš web hosting ako se problem nastavi dešavati.

en: %s ago
bs_BA: prije %s

en: Cleaning up spam takes time.
bs_BA: Čišćenje spama traje poprilično dugo.

en: Akismet Widget
bs_BA: Akismet dodatak

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
bs_BA: Prikaži broj spam komentara koje je Akismet pronašao

en: Title:
bs_BA: Naslov:

en: Spam Blocked
bs_BA: Spam blokiran

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
bs_BA[0]: <strong class="count">%1$s spam komentar</strong> blokiran od strane <strong>Akismeta</strong>
bs_BA[1]: <strong class="count">%1$s spam komentara</strong> blokiran od strane <strong>Akismeta</strong>
bs_BA[2]: <strong class="count">%1$s spam komentara</strong> blokiran od strane <strong>Akismeta</strong>

en: Akismet caught this comment as spam.
bs_BA: Akismet je označio ovaj komentar kao spam.

en: Comment status was changed to %s
bs_BA: Status komentara je promjenjen u %s

en: Akismet cleared this comment.
bs_BA: Akismet je odobrio ovaj komentar.

en: Comment was caught by wp_blacklist_check.
bs_BA: Komentar je uhvaćen pomoću wp_blacklist_check.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
bs_BA: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s), ali će to automatski pokušati kasnije.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
bs_BA: %1$s je promijenio status komentara na %2$s.

en: %s reported this comment as spam.
bs_BA: %s je prijavio da je ovo spam komentar.

en: %s reported this comment as not spam.
bs_BA: %s je prijavio da ovaj komentar nije spam.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
bs_BA: Akismet je označio ovaj komentar kao spam tokom automatskog ponovnog pokušaja.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
bs_BA: Aksimet je očistio ovaj komentar prilikom automatskog ponovnog pokušaja.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
bs_BA: Molimo vas da <a href="%1$s">nadogradite WordPress</a> na najnoviju verziju, ili <a href="%2$s">da instalirate Akismet plugin verziju 2.4</a>.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
bs_BA: Akismet %s zahtjeva WordPress %s ili noviji.

en: Spam blocked | Spam blocked
bs_BA[0]: Blokirani spam

en: Past six months
bs_BA: U posljednjih šest mjeseci

en: All time
bs_BA: Ukupno

en: Accuracy
bs_BA: Preciznost

en: Show approved comments
bs_BA: Prikaži odobrene komentare

en: Show the number of approved comments beside each comment author
bs_BA: Prikaži broj odobrenih komentara pored imena svakog autora

en: Akismet anti-spam strictness
bs_BA: Strogoća Akismet anti-spam filtera

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
bs_BA: Odstrani najgore i najnametljivije vrsta spama jer ne želim vidjeti te vrste poruka.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
bs_BA: Sve spam poruke smjesti u spam folder kako bi ih bilo moguće pregledati.

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
bs_BA[0]: Spam u <a href="%1$s">spam folderu</a> stariji od %2$d dana se briše automatski.
bs_BA[1]: Spam u <a href="%1$s">spam folderu</a> stariji od %2$d dana se briše automatski.
bs_BA[2]: Spam u <a href="%1$s">spam folderu</a> stariji od %2$d dana se briše automatski.

en: Note:
bs_BA: Napomena:

en: Cancelled
bs_BA: Otkazano

en: Save Changes
bs_BA: Sačuvaj promjene

en: Disconnect this account
bs_BA: Prekini vezu s ovim računom

en: Suspended
bs_BA: Suspendovano

en: No Subscription Found
bs_BA: Pretplata nije pronađena

en: Missing
bs_BA: Nedostaje

en: Next Billing Date
bs_BA: Sljedeći datum naplate

en: Active
bs_BA: Aktivno

en: Upgrade
bs_BA: Nadogradi

en: Change
bs_BA: Promijeni

en: Akismet has detected a problem.
bs_BA: Akismet je otkrio problem.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
bs_BA: Neki komentari još nisu provjereni od strane Akismeta. Oni su privremeno preusmjereni na moderaciju i bit će automatski ponovo provjereni kasnije.

en: Akismet Error Code: %s
bs_BA: Akismet greška broj: %s

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
bs_BA: Za više informacija: %s

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
bs_BA: Vaš web hosting ili administrator servera je onemogućio PHP <code>gethostbynamel</code> funkcije. <strong>Akismet neće raditi ispravno sve dok se ovo ne popravi.</strong> Molimo vas da kontaktirate vaš web hosting ili firewall administratora i date im <a href="%s" target="_blank">ovu informaciju o zahtjevima za funkcionisanje Akismeta</a>.

en: Network functions are disabled.
bs_BA: Mrežne funkcije su onemogućene.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
bs_BA: Vaš firewall bi nas mogao blokirati Akismet. Molimo vas da kontaktirate vaš hosting i obavijestite ih o <a href="%s" target="_blank">našem uputstvu vezanom za firewall</a>.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
bs_BA: Molimo vas da posjetite <a href="%s" target="_blank">Akismet stranicu sa vašim računom</a> da biste reaktivirali vašu pretplatu.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
bs_BA: Molimo vas da kontaktirate <a href="%s" target="_blank">Akismet podršku</a> i zatražite pomoć.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
bs_BA: Možete nam pomoći u borbi protiv spama tako što ćete nadograditi vaš račun <a href="%s" target="_blank">plaćanjem određenog simboličnog novčanog iznosa</a>.

en: There is a problem with your API key.
bs_BA: Postoji problem sa vašim API ključem.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
bs_BA: Ključ koji ste unijeli je neispravan. Molimo vas da ga provjerite opet.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
bs_BA: Vaš Akismet ključ koristite na više stranica nego što vam to dozvoljava vaša Pro pretplata.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
bs_BA: Koristite Akismet na više stranica nego što je to predviđeno vašom Pro pretplatom.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is cancelled.
bs_BA: Vaša pretplata na %s je otkazana.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is suspended.
bs_BA: Vaša pretplata za %s je suspendovana.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
bs_BA: Nemojte se brinuti! Kontaktirajte nas i mi ćemo vam pomoći da riješite ovaj problem.

en: Contact Akismet support
bs_BA: Kontaktiraj Akismet podršku

en: Manually enter an API key
bs_BA: Ručno upiši API ključ

note: Author URI of the plugin
en: https://automattic.com/wordpress-plugins/
bs_BA: http://automattic.com/wordpress-plugins/

en: Remove this URL
bs_BA: Ukloni ovaj URL

en: Comment History
bs_BA: Historija komentara
