Plugins - Akismet - en to hr translation catalogue (244 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
hr: %1$s promijenio status komentara u %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
hr[0]: %d komentar nije moguće provjeriti.
hr[1]: %d komentara nije moguće provjeriti.
hr[2]: %d komentara nije moguće provjeriti.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
hr[0]: %d komentar premješten u Spam.
hr[1]: %d komentara premješteno u Spam.
hr[2]: %d komentara premješteno u Spam.

en: %s ago
hr: Prije %s

en: %s approved | %s approved
hr[0]: %s odobren
hr[1]: %s odobrena
hr[2]: %s odobrenih

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
hr[0]: %s komentar je uhvaćen kao spam.
hr[1]: %s komentara su uhvaćena kao spam.
hr[2]: %s komentara je uhvaćeno kao spam.

en: %s false positive | %s false positives
hr[0]: %s lažni pozitiv
hr[1]: %s lažna pozitiva
hr[2]: %s lažnih pozitiva

en: %s logo
hr: %s logotip

en: %s missed spam | %s missed spam
hr[0]: %s propušteni spam
hr[1]: %s propuštena spama
hr[2]: %s propuštenih spamova

en: %s reported this comment as not spam.
hr: %s prijavio da ovaj komentar nije spam.

en: %s reported this comment as spam.
hr: %s prijavio komentar kao spam.

en: (opens in a new tab)
hr: (otvori u novom tabu)

en: (undo)
hr: (poništi)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
hr[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web-stranicu od %2$s spam komentara.
hr[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web-stranicu od %2$s spam komentara.
hr[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web-stranicu od %2$s spam komentara.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
hr[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web-stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
hr[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web-stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
hr[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web-stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
hr: <a href="%s">Akismet</a> blokira pristup spamu vašoj web-stranici.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
hr[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>
hr[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>
hr[2]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/account
hr: 12-znamenkasti Akismet API ključ. Dostupan na akismet.com/account

en: API Key
hr: API ključ

en: API key
hr: API ključ

en: API key must be set to fetch stats.
hr: API ključ mora biti postavljen kako bi se dohvatila statistika.

en: Account
hr: Račun

en: Account overview
hr: Pregled računa

en: Accuracy
hr: Preciznost

en: Active
hr: Aktivno

en: Add an %s subscription
hr: Dodajte %s pretplatu

en: Akismet %1$s requires WordPress %2$s or higher.
hr: Akismet %1$s zahtijeva WordPress %2$s ili noviji.

en: Akismet Anti-spam strictness
hr: Strogost Akismeta Anti-spama

en: Akismet Anti-spam: Spam Protection
hr: Akismet Anti-spam: Zaštita od neželjene pošte

en: Akismet Configuration
hr: Konfiguracija Akismeta

en: Akismet Setup
hr: Akismet postavljanje

en: Akismet Stats
hr: Akismet statistika

en: Akismet Support
hr: Akismet podrška

en: Akismet Widget
hr: Akismet widget

en: Akismet caught this comment as spam and updated its status via webhook.
hr: Akismet je uhvatio ovaj komentar kao spam i ažurirao njegov status putem webhooka.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
hr: Akismet je uhvatio ovaj komentar kao spam tijekom automatske ponovne provjere.

en: Akismet caught this comment as spam.
hr: Akismet je uhvatio ovaj komentar kao spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
hr[0]: Akismet je provjerio %s komentar.
hr[1]: Akismet je provjerio %s komentara.
hr[2]: Akismet je provjerio %s komentara.

en: Akismet cleared this comment and updated its status via webhook.
hr: Akismet je uklonio ovaj komentar i ažurirao njegov status putem webhooka.

en: Akismet cleared this comment during a recheck. It did not update the comment status because it had already been modified by another user or plugin.
hr: Akismet je obrisao ovaj komentar tijekom ponovne provjere. Nije ažurirao status komentara jer ga je već izmijenio drugi korisnik ili dodatak.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
hr: Akismet je odobrio ovaj komentar prilikom automatske ponovne provjere.

en: Akismet cleared this comment.
hr: Akismet je odobrio ovaj komentar.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
hr: Akismet nije u mogućnosti provjerit spam komentare.

en: Akismet detailed stats
hr: Akismet detaljna statistika

en: Akismet determined this comment was spam during a recheck. It did not update the comment status because it had already been modified by another user or plugin.
hr: Akismet je utvrdio da je ovaj komentar spam tijekom ponovne provjere. Nije ažurirao status komentara jer ga je već izmijenio drugi korisnik ili dodatak.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
hr: Akismet je naišao na problem prilikom prethodnog SSL zahtjeva i privremeno ga je onemogućio. Za par trenutaka ponovo će početi sa korištenjem SSL-a za zahtjeve.

en: Akismet error code: %s
hr: Akismetov kod greške: %s

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
hr: Akismet filtrira spam, kako bi se vi mogli fokusirati na važnije stvari.

en: Akismet has detected a problem.
hr: Akismet je detektirao problem.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %d sat!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %d sata!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %d sati!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %d minutu!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %d minute!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %d minuta!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %s dan!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %s dana!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %s dana!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
hr: Akismet nije konfiguriran. Unesite ključ API-ja.

en: Akismet is now protecting your site from spam.
hr: Akismet sada štiti vašu web-stranicu od spama.

en: Akismet privacy notice
hr: Akismet pravila privatnosti

en: Akismet provisionally cleared this comment.
hr: Akismet je privremeno uklonio ovaj komentar.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
hr: Akismet je ponovno provjerio i uhvatio ovaj komentar kao spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
hr: Akismet je ponovno provjerio i odobrio ovaj komentar.

en: Akismet runs quietly in the background, saving you hours of manual moderation.
hr: Akismet tiho radi u pozadini, štedeći vam sate ručnog moderiranja.

en: Akismet stats
hr: Akismet statistika

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
hr: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s), ali će automatski ponovno pokušati kasnije.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
hr: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar, ali automatski će ponovno pokušati kasnije.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
hr: Akismet nije mogao ponovno provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
hr: Akismet nije mogao ponovo provjeriti ovaj komentar.

en: Akismet works with other plugins to keep spam away.
hr: Akismet radi s drugim dodacima kako bi se spriječio spam.

en: All systems functional.
hr: Svi sistemi su funkcionalni.

en: All time
hr: Svo vrijeme

en: Almost done! Configure Akismet and say goodbye to spam
hr: Gotovo! Konfigurirajte Akismet i oprostite se od spama

en: Always put spam in the Spam folder for review.
hr: Uvijek smjesti spam u spam mapu za provjeru.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
hr: Akismet API ključ je definiran u %s datoteci za ovu web-stranicu.

en: Automattic - Anti-spam Team
hr: Automattic - Tim za zaštitu od spama

en: Awaiting spam check
hr: Čeka na spam provjeru

en: Back to settings
hr: Natrag na postavke

en: By connecting, we'll use your Jetpack account to activate Akismet on this site.
hr: Povezivanjem ćemo koristiti vaš Jetpack račun za aktivaciju Akismeta na ovoj web-stranici.

en: Cancelled
hr: Otkazano

en: Change
hr: Promijeni

en: Cheatin&#8217; uh?
hr: Malo varamo, ha?

en: Check for Spam
hr: Provjeri za spam

en: Checking for Spam (%1$s%)
hr: Provjera neželjenih komentara (%1$s%)

en: Choose a plan on Akismet.com
hr: Odaberite plan na Akismet.com

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
hr: Odaberite želite li se automatski riješiti najgoreg spama ili da se spam uvijek smjesti u spam mapu.

en: Cleaning up spam takes time.
hr: Čišćenje spama zahtijeva vremena.

en: Cleared by Akismet
hr: Očistio Akismet

en: Click the Use this Key button.
hr: Kliknite gumb Upotrijebi ovaj ključ.

en: Comment #%d could not be checked.
hr: Nije moguće provjeriti komentar #%d.

en: Comment #%d is not spam.
hr: Komentar #%d nije spam.

en: Comment #%d is spam.
hr: Komentar #%d je spam.

en: Comment History
hr: Povijest komentara

en: Comment discarded.
hr: Komentar je odbačen.

en: Comment not found.
hr: Komentar nije pronađen.

en: Comment status was changed to %s
hr: Status komentara je promijenjen u %s

en: Comment was caught by %s.
hr: Komentar je uhvatio %s.

en: Comments
hr: Komentari

en: Compatible plugins
hr: Kompatibilni dodaci

en: Connect with API key
hr: Spoji s API ključem

en: Connect with Jetpack
hr: Spoji s Jetpackom

en: Contact Akismet support
hr: Kontaktiraj Aksimet podršku

en: Contact support
hr: Kontaktirajte podršku

en: Copy and paste the API key into the text field.
hr: Kopirajte i zalijepite API ključ u tekstualno polje ispod.

en: Could not find matching comment.
hr: Nije pronađen odgovarajući komentar.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
hr: Trenutno nije moguće dohvatiti statistiku. Pokušajte ponovno.

en: Disabled.
hr: Onemogućeo.

en: Disconnect this account
hr: Odspoji ovaj račun

en: Display a privacy notice under your comment forms.
hr: Prikaži obavijest o privatnosti ispod forme za komentare.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
hr: Prikaži broj spam komentara koje je Akismet uhvatio

en: Do not display privacy notice.
hr: Ne prikazuj obavijest o privatnosti.

en: Documentation for %s
hr: Dokumentacija za %s

en: Eliminate spam from your site
hr: Eliminirajte spam s vaše web-stranice

en: Enabled.
hr: Omogućeno.

en: Enter an API Key
hr: Unesite API ključ

en: Enter your API key
hr: Unesite API ključ

en: Enter/remove an API key.
hr: Unos/uklanjanje API ključa.

en: Error getting compatible plugins.
hr: Greška pri preuzimanju kompatibilnih dodataka.

en: Failed to connect to Akismet.
hr: Neuspjelo spajanje s Akismetom.

en: Flagged as spam by %s
hr: Označio kao spam %s

en: Flagged as spam by Akismet
hr: Akismet je označio kao spam

en: Flexible pricing
hr: Fleksibilno određivanje cijena

en: For more information, see the <a class="akismet-external-link" href="%s">error documentation on akismet.com</a>
hr: Za više informacija pogledajte <a class="akismet-external-link" href="%s">dokumentaciju o greškama na akismet.com</a>

en: For more information:
hr: Za više informacija:

en: Get started
hr: Započnite

en: History
hr: Povijest

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
hr: Ako je točno, Akismet će automatski odbaciti najgori spam, bolje nego da ga smješta u spam mapu.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hr: Ako je točno, prikaži broj odobrenih komentara pokraj svakog autora komentara na stranici liste komentara.

en: If you already have an API key
hr: Ako već imate API ključ

en: If you believe your site should not be classified as commercial, <a class="akismet-external-link" href="%s">please get in touch</a>
hr: Ako smatrate da vaša web-stranica ne bi trebala biti klasificirana kao komercijalna, <a class="akismet-external-link" href="%s">molimo vas da nas kontaktirate</a>

en: Increase your limit
hr: Povećajte svoje ograničenje

en: Learn more about usage limits
hr: Saznajte više o ograničenjima korištenja

en: Learns from billions of spam signals across the web to stop junk before it reaches you.
hr: Uči iz milijardi neželjenih signala diljem weba kako bi zaustavio neželjenu poštu prije nego što dođe do vas.

en: Machine learning accuracy
hr: Točnost strojnog učenja

en: Manual configuration
hr: Manualna konfiguracija

en: Manually enter an API key
hr: Ručno unesi API ključ

en: Missing
hr: Nedostaje

en: Multiple comments matched request.
hr: Više komentara odgovara zahtjevu.

en: Name your own price for personal sites. Businesses start on a paid plan.
hr: Odredite vlastitu cijenu za osobne web-stranice. Tvrtke počinju s plaćenim planom.

en: Network functions are disabled.
hr: Mrežne funkcije su onesposobljene.

en: New to Akismet
hr: Novi u Aksimetu

en: Next billing date
hr: Sljedeći datum naplate

en: No comment history.
hr: Nema povijesti komentara.

en: No comments were caught as spam.
hr: Nijedan komentar nije uhvaćen kao spam.

en: No subscription found
hr: Nije pronađena pretplata

en: Note:
hr: Bilješka:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
hr: Na ovoj stranici možete podesiti Aksimet dodatak.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
hr: Na ovoj stranici možete ažurirati vaše postavke Akismeta i vidjeti spam statistiku.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
hr: Na ovoj stranici, možete vidjeti statistiku o filtriranom spamu na vašoj web-stranici.

en: Once you've chosen a plan, return here to complete your setup.
hr: Nakon što odaberete plan, vratite se ovdje kako biste dovršili postavljanje.

en: Overview
hr: Pregled

en: Past six months
hr: Prošlih šest mjeseci

en: Please <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">choose a free or paid plan</a> so Akismet can protect your site from spam.
hr: Molimo <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">odaberite besplatni ili plaćeni plan</a> kako bi Akismet mogao zaštititi vašu web-stranicu od spama.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
hr: Molimo <a href="%1$s">nadogradite WordPress</a> na aktualnu inačicu, ili <a href="%2$s">degradirajte na inačicu 2.4 Akismet dodatka</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
hr: Molim provjerite vašu <a href="%s">Akismet konfiguraciju</a> i kontaktirajte vaš web host ako se problemi nastave.

en: Please contact <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
hr: Za pomoć kontaktirajte <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet podršku</a>.

en: Please contact your web host or firewall administrator and give them <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>
hr: Obratite se administratoru svog web hostinga ili vatrozida i dajte im <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">ove informacije o Akismetovim sistemskim zahtjevima</a>

en: Please enter a new key or <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>
hr: Unesite novi ključ ili <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">kontaktirajte Akismet podršku</a>

en: Please visit <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet.com</a> to purchase a new subscription.
hr: Posjetite <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet.com</a> kako biste kupili novu pretplatu.

en: Privacy
hr: Privatnost

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
hr[0]: Procesiran %d komentar.
hr[1]: Procesirano %d komentara.
hr[2]: Procesirano %d komentara.

en: Protect your site from comment spam and contact form spam — automatically.
hr: Zaštitite svoju web-stranicu od neželjenih komentara i neželjenih obrazaca za kontakt — automatski.

en: Re-adding...
hr: Ponovno dodavanje...

en: Remove this URL
hr: Ukloni ovaj URL

en: Removing...
hr: Uklanjanje...

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Seamlessly integrates with plugins like Elementor, Contact Form 7, Jetpack and WPForms.
hr: Besprijekorno se integrira s dodacima poput Elementora, Contact Form 7, Jetpacka i WPFormsa.

en: See supported integrations
hr: Pogledajte podržane integracije

en: Set up your Akismet account
hr: Postavite svoj Akismet račun

en: Settings
hr: Postavke

en: Show all %d plugins
hr: Prikaži sve %d dodatke

en: Show less
hr: Prikaži manje

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hr: Prikaz broja odobrenih komentara pokraj svakog autora komentara na stranici liste komentara.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
hr: Prikaži broj odobrenih komentara pored svakog autora komentara.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
hr: Registrirajte račun na %s kako bi dobili API ključ.

en: Signed in as %s
hr: Prijavljeni ste kao %s

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
hr: Potiho ukloni najgori i najupornij spam tako da ga nikad ne vidim.

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
hr: Od %1$s, vaš je račun uputio %2$s API poziva, u usporedbi s ograničenjem vašeg plana od %3$s.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
hr: Neki komentare Akismet još nije provjerio za spam. Privremeno su zadržani za moderaciju i kasnije će automatski biti provjereni.

en: Spam Blocked
hr: Spam blokiran

en: Spam blocked | Spam blocked
hr[0]: Blokiran spam
hr[1]: Blokirana spama
hr[2]: Blokiranih spamova

en: Spam filtering
hr: Filtriranje spama

en: Spam in the %1$s older than %2$d day is deleted automatically. | Spam in the %1$s older than %2$d days is deleted automatically.
hr[0]: Spam u %1$s stariji od %2$d dana automatski se briše.
hr[1]: Spam u %1$s stariji od %2$d dana automatski se briše.
hr[2]: Spam u %1$s stariji od %2$d dana automatski se briše.

en: Statistics
hr: Statistika

en: Stats response could not be decoded.
hr: Nije moguće dekodirati status Statistike.

en: Strictness
hr: Kriterij

en: Subscription Type
hr: Vrsta pretplate

en: Subscription type
hr: Vrsta pretplate

en: Suspended
hr: Suspendirano

en: Temporarily disabled.
hr: Privremeno onemogućeno.

en: The 'comments' parameter must be an array.
hr: Parametar 'komentari' mora biti niz.

en: The API key you entered could not be verified.
hr: API ključ koji ste upisali nije moguće verificirati.

en: The Akismet subscription plan
hr: Plan Aksimet pretplate

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
hr: Veza s akismet.com nije mogla biti uspostavljena. Molimo pogledajte <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">naš vodič o vatrozidima</a> i provjerite konfiguraciju svog poslužitelja.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
hr: Ključ koji ste unijeli nije ispravan. Molim provjerite još jednom.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
hr: Status pretplate - aktivan, otkazan ili suspendiran

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
hr: Vremenski period za dohvaćanje statistike. Opcije: 60 dana, 6 mjeseci, sve

en: The value provided is not a valid and registered API key.
hr: Unos nije valjani registriran API ključ.

en: There is a problem with your API key.
hr: Postoji problem s vašim API ključem.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
hr: Nema komentara za provjeru. Akismet će provjeriti samo komentare koji su na Čekanju.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
hr[0]: Trenutno se <a href="%2$s">%1$s komentar</a> nalazi u spam obradi.
hr[1]: Trenutno se <a href="%2$s">%1$s komentara</a> nalazi u spam obradi.
hr[2]: Trenutno se <a href="%2$s">%1$s komentara</a> nalazi u spam obradi.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
hr: Trenutno nema ničega u <a href='%s'>spam obradi</a>.

en: This comment was not sent to Akismet when it was submitted because it was caught by something else.
hr: Ovaj komentar nije poslan Akismetu pri slanju jer ga je uhvatilo nešto drugo.

en: This comment was not sent to Akismet when it was submitted because it was caught by the comment disallowed list.
hr: Ovaj komentar nije poslan Akismetu pri slanju jer ga je uhvatio popis nedopuštenih komentara.

en: This comment was reported as not spam.
hr: Ovaj komentar je prijavljen da nije spam.

en: This comment was reported as spam.
hr: Ovaj komentar je prijavljen kao spam.

en: This plugin you've installed is compatible. Follow the documentation link to get started. | These plugins you've installed are compatible. Follow the documentation links to get started.
hr[0]: Ovaj dodatak koji ste instalirali je kompatibilan. Slijedite poveznicu na dokumentaciju da biste započeli.
hr[1]: Ovi dodaci koje ste instalirali su kompatibilni. Slijedite poveznice na dokumentaciju da biste započeli.
hr[2]: Ovi dodaci koje ste instalirali su kompatibilni. Slijedite poveznice na dokumentaciju da biste započeli.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed.</a>
hr: Ova stranica koristi Akismet za smanjenje neželjene pošte. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.</a>

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
hr: API ključ ove web-stranice je nepromjenjiv (hardcoded) i ne može biti promijenjen koristeći API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
hr: API ključ ove web-stranice je nepromjenjiv (hardcoded) i ne može biti obrisan.

en: Title:
hr: Naslov:

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms.
hr: Kako bi vaša web-stranica bila transparentna prema zakonima o privatnosti poput GDPR-a, Akismet može prikazati obavijest vašim korisnicima ispod vaših obrazaca za komentare.

en: URL removed
hr: URL uklonjen

en: Un-spammed by %s
hr: Od-spamirao %s

en: Upgrade
hr: Nadogradi

en: Upgrade plan
hr: Plan nadogradnje

en: Upgrade to %s
hr: Nadogradi na %s

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Akismet Anti-spam keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
hr: Akismet, koji koriste milijuni, vjerojatno je najbolji način na svijetu da <strong>zaštitite svoj blog od neželjene pošte</strong>. Akismet Anti-spam štiti vašu web-stranicu čak i dok spavate. Za početak: aktivirajte Akismet dodatak, a zatim idite na stranicu postavki Akismeta kako biste postavili svoj API ključ.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
hr: Korišten od strane milijuna korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način  <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Štiti vašu web-stranicu čak i dok spavate. Kako bi započeli otvorite <a href="admin.php?page=akismet-key-config">konfiguracijski zaslon Akismeta</a> kako bi postavili svoj API ključ.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
hr: Korišten od strane milijuna korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Vaša web-stranica je u potpunosti kofigurirana i zaštićena, čak i dok spavate.

en: View comment history
hr: Pregledaj povijest komentara

en: View documentation
hr: Prikaz dokumentacije

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
hr: WP-Cron je onemogućen pomoću konstante DISABLE_WP_CRON. Ponovne provjere komentara možda neće ispravno raditi.

en: Want to use a different account? <a href="%s" class="akismet-external-link">Visit akismet.com</a> to set it up and get your API key.
hr: Želite li koristiti drugi račun? <a href="%s" class="akismet-external-link">Posjetite akismet.com</a> da biste ga postavili i dobili svoj API ključ.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet Anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
hr: Prikupljamo podatke o posjetiteljima koji komentiraju na web-stranicama koje koriste našu Akismet Anti-spam uslugu. Podaci koje prikupljamo ovise o tome kako korisnik postavlja Akismet za web-stranicu, ali obično uključuju IP adresu komentatora, korisničkog agenta, referera i URL web-stranice (zajedno s drugim informacijama koje izravno daje komentator, kao što su njegovo ime, korisničko ime, adresa e-pošte i sam komentar).

en: We detected commercial activity on your site
hr: Otkrili smo komercijalnu aktivnost na vašoj web-tranici

en: Works with popular contact forms
hr: Radi s popularnim kontakt obrascima

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>
hr: Možete nam pomoći u borbi protiv spama i nadograditi svoj račun <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">doprinosom iznosa tokena</a>

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
hr: Vi nemate Akismet plan.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
hr: Nemate dopuštenje za ovu radnju.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
hr: Trebate unijeti API ključ kako bi aktivirali Akismet servis na vašoj web-stranici.

en: Your API key is no longer valid.
hr: Vaš API ključ više nije valjan.

en: Your Akismet account appears to be suspended. This sometimes happens if there's a billing or verification issue. Please contact our support team so we can help you get it sorted.
hr: Čini se da je vaš Akismet račun suspendiran. To se ponekad događa ako postoji problem s naplatom ili provjerom. Obratite se našem timu za podršku kako bismo vam mogli pomoći da to riješite.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
hr: Korištenje vašeg Akismet računa približava se ograničenju vašeg plana

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
hr: Korištenje vašeg Akismet računa premašuje ograničenje vašeg plana

en: Your Akismet plan has been cancelled.
hr: Vaš Akismet pretplata je otkazana.

en: Your Akismet subscription is suspended.
hr: Vaša Akismet pretplata je suspendirana.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
hr: Vaša upotreba Akismeta premašuje ograničenje vašeg plana tri mjeseca zaredom. Ograničili smo vaš račun do kraja mjeseca. Povećajte ograničenje kako biste osigurali da vaša web-stranica ostane zaštićena od neželjene pošte.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
hr: Vaša upotreba Akismeta premašuje limit vašeg plana dva mjeseca zaredom. Sljedeći mjesec ćemo ograničiti vaš račun nakon što dosegnete limit. Povećajte limit kako biste osigurali da vaša web-stranica ostane zaštićena od spama.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
hr: Vaša upotreba Akismeta približava se ograničenju vašeg plana treći mjesec zaredom. Ograničit ćemo vaš račun nakon što dosegnete ograničenje. Povećajte ograničenje kako biste osigurali da vaša web-stranica ostane zaštićena od spama.

en: Your Jetpack account is connected, but it doesn't have an active Akismet subscription yet. To continue, please choose a plan on Akismet.com.
hr: Vaš Jetpack račun je povezan, ali još nema aktivnu Akismet pretplatu. Za nastavak odaberite plan na Akismet.com.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
hr: Vaš web server ne može kreirati SSL zahtjeve; kontaktirajte vaš web hosting i pitajte ih da dodaju podršku za SSL zahtjeve.

en: Your account has been restricted
hr: Vaš je račun ograničen

en: Your current subscription is for <a class="akismet-external-link" href="%s">personal, non-commercial use</a>. Please upgrade your plan to continue using Akismet.
hr: Vaša trenutna pretplata je za <a class="akismet-external-link" href="%s">osobnu, nekomercijalnu upotrebu</a>. Nadogradite svoj plan kako biste nastavili koristiti Akismet.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>
hr: Vaš vatrozid možda blokira Akismet u povezivanju s njegovim API-jem. Molimo kontaktirajte svog hosta i pogledajte <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">naš vodič o vatrozidima</a>

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
hr: Vaša web-stranica se ne može spojiti s Akismet poslužiteljima.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.
hr: Vaš administrator web hostinga ili poslužitelja onemogućio je PHP-ovu funkciju <code>gethostbynamel</code>.

en: Zero effort
hr: Bez napora

en: spam folder
hr: mapa spama
