Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to bs_BA translation catalogue (300 entries)

en: %1$s %2$s keys switch panels
bs_BA: %1$s %2$s tipke mijenjaju panele

en: %1$s at %2$s
bs_BA: %1$s u %2$s

en: %d configuration errors detected
bs_BA: Detektirano je %d konfiguracijskih greška

en: %d configuration errors detected in this tab panel
bs_BA: %d konfiguracijska greška je pronađena u ovoj kartici.

en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
bs_BA[0]: Detektirana je %s konfiguracijska greška
bs_BA[1]: Detektirane su %s konfiguracijske greške
bs_BA[2]: Detektirano je %s konfiguracijskih greška

en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
bs_BA: (Ova poruka je dodana u Contact Form 7 verzija %s.)

en: (configuration error)
bs_BA: (konfiguracijska greška)

en: (left and right arrow)
bs_BA: (strelice lijevo i desno)

en: (optional)
bs_BA: (neobavezno)

en: 1 configuration error detected
bs_BA: Detektirana je 1 konfiguracijska greška

en: 1 configuration error detected in this tab panel
bs_BA: Detektirana je 1 konfiguracijska greška u ovoj kartici

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
bs_BA: <code>%1$s</code> vlasništvo od <code>WPCF7_ContactForm</code> više <strong>nije dostupan</strong>. Umjesto toga koristite metodu <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
bs_BA: <strong>Dodatne postavke</strong> omogućavaju prilagođavanje ponašanja kontakt obrasca pomoću dodavanja isječaka kodova.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
bs_BA: <strong>Contact Form 7 %1$s zahtjeva WordPress %2$s ili noviji.</strong> Molimo najprije <a href="%3$s">ažurirajte WordPress</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
bs_BA: <strong>Dupliciraj</strong> - Klonira kontakt obrazac. Klonirani kontaktni obrazac nasljeđuje sve sadržaje od izvornika, ali ima drugačiji ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
bs_BA: <strong>Uredi</strong> - Otvara zaslon za uređivanje kontakt obrasca. Istu radnju možete izvršiti ako kliknete na naziv kontakt obrasca.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
bs_BA: <strong>Obrazac</strong> je sadržaj HTML obrasca. Možete koristiti bilo koji HTML element koji je dopušten unutar elementa obrasca. Također, ovdje možete koristiti Contact Form 7 form-oznake.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
bs_BA: <strong>Pošta (2)</strong> je dodatni obrazac koji radi slično kao i Pošta. Pošta (2) se razlikuje po tome jer se poruka šalje samo kada je Pošta uspješno poslana.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
bs_BA: <strong>Pošta</strong> upravlja predloškom poruke (zaglavlja i tijelo poruke) koja će biti poslana kada ju korisnik pošalje. Ovdje možete koristiti Contact Form 7 mail-oznake.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
bs_BA: <strong>Naslov</strong> je naziv kontaktnog obrasca. Naslov se koristi samo za označavanje kontakt obrasca i može se uređivati.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
bs_BA: Form-oznaka je kratki kod zatvoren uglatim zagradama, korišten u sadržaju obrasca. Općenito, form-oznaka predstavlja polje za unos, a njegove komponente mogu se podijeliti u četiri dijela: vrsta, naziv, opcije i vrijednosti. Contact Form 7 podržava nekoliko vrsta form-oznaka uključujući polja za tekst, polja za broj, polja za datum, potvrdne okvire, radio dugmad, izbornike, polja za učitavanje datoteka, CAPTCHA i kviz polja.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
bs_BA: Mail-oznaka je kratki kod zatvoren uglatim zagradama kojeg možete koristiti u poljima Pošta i Pošta (2). Mail-oznaka predstavlja vrijednost koju korisnik upisuje u odgovarajuće polje za unos za odgovarajuću form-oznaku.

en: API Key
bs_BA: API ključ

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
bs_BA: Ukloni ključeve

[ctx: API keys]
en: Reset Keys
bs_BA: Ponovo postavi tipke

en: Acceptable file types
bs_BA: Prihvatljive vrste datoteka

en: Acceptance checkbox
bs_BA: Potvrdni okvir Prihvaćanja

en: Add New
bs_BA: Dodaj novi

en: Add New Contact Form
bs_BA: Dodaj novi kontakt obrazac

en: Additional Settings
bs_BA: Dodatne postavke

en: Additional Settings (%d)
bs_BA: Dodatne postavke (%d)

en: Additional headers
bs_BA: Dodatna zaglavlja

en: Additional settings
bs_BA: Dodatne mogućnosti

en: Akismet is active on this site.
bs_BA: Akismet je aktivan na ovoj stranici.

en: Akismet returns a spam response.
bs_BA: Akismet vraća spam odgovor.

en: Allow multiple selections
bs_BA: Dopusti višestruki odabir

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
bs_BA: Sve informacije koje ćete unijeti neće se dijeliti s pružateljima usluga bez vašeg odobrenja.

en: App Secret
bs_BA: Tajna App

en: Attachment file does not exist at %path%.
bs_BA: Datoteka privitka ne postoji na %path%.

en: Author
bs_BA: Autor

en: Available Actions
bs_BA: Dostupne radnje

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
bs_BA: Prije plakanja nad prolivenom e-poštom&#8230;

en: Brevo integration
bs_BA: Brevo integracija

en: Brevo is active on this site.
bs_BA: Brevo je aktivan na ovoj stranici

en: CAPTCHA (Really Simple CAPTCHA)
bs_BA: CAPTCHA (doista jednostavna CAPTCHA)

en: Cannot create existing contact form.
bs_BA: Nije moguće kreirati već postojeću kontakt formu.

en: Checkboxes, radio buttons and menus
bs_BA: Potvrdni okviri, Radio dugmad i Izbornici

en: Class attribute
bs_BA: Atribut klase

en: Complete payment
bs_BA: Završi plaćanje

en: Condition
bs_BA: Uvjet

en: Configuration updated.
bs_BA: Konfiguracija ažurirana.

en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
bs_BA[0]: Potvrda postavki gotova. Pronađen %s nevaljan kontakt obrazac.
bs_BA[1]: Potvrda postavki gotova. Pronađena %s nevaljana kontakt obrasca.
bs_BA[2]: Potvrda postavki gotova. Pronađeno %s nevaljanih kontakt obrazaca.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
bs_BA: Potvrda postavki gotova. Nije pronađen ni jedan nevaljan kontakt obrazac.

en: Connect to the Constant Contact API
bs_BA: Poveži se s Constant Contact API-jem

en: Connection established.
bs_BA: Veza uspostavljena.

en: Consented
bs_BA: Suglasnost

en: Contact
bs_BA: Kontakt

en: Contact Form
bs_BA: Kontakt obrazac

en: Contact Form 7 needs your support.
bs_BA: Contact Form 7 treba vašu podršku.

en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
bs_BA: Contact Form 7 podržava filtriranje spam pošte s %1$s. Inteligentno %2$s blokira dosadne spam robote. Osim toga, korištenjem %3$s, možete blokirati poruke koje sadrže određene ključne riječi ili one koje su poslane s određenih IP adresa.

en: Contact Forms
bs_BA: Kontakt obrasci

en: Contact form
bs_BA: Kontakt obrazac

en: Contact form %d
bs_BA: Kontakt obrazac %d

en: Contact form created.
bs_BA: Kontakt obrazac kreiran.

en: Contact form deleted.
bs_BA: Kontakt obrazac obrisan.

en: Contact form not found.
bs_BA: Kontakt obrazac nije pronađen.

en: Contact form saved.
bs_BA: Kontakt obrazac spremljen.

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
bs_BA: Kopirajte i zalijepite ovaj kratki kod u objavu, na stranicu ili u tekstualni widget:

en: Date
bs_BA: Datum

en: Date field
bs_BA: Polje Datuma

en: Date format that the sender entered is invalid
bs_BA: Format datuma kojeg je unio pošiljatelj nije valjan

en: Date is earlier than minimum limit
bs_BA: Datum je raniji od minimalnog ograničenja

en: Date is later than maximum limit
bs_BA: Datum je kasniji od maksimalnog ograničenja

en: Default value
bs_BA: Zadana vrijednost

en: Delete
bs_BA: Obriši

en: Deprecated settings are used.
bs_BA: Korištene su zastarjele postavke.

en: Dismiss
bs_BA: Zanemari

en: Do you need help?
bs_BA: Trebate li pomoć?

en: Docs
bs_BA: Dokumentacija

en: Duplicate
bs_BA: Dupliciraj

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Edit &#8220;%s&#8221;
bs_BA: Uredi &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
bs_BA: Uredi kontakt obrazac

en: Editing form template
bs_BA: Uređuje se predložak forme

en: Editing messages
bs_BA: Uređivanje poruka

en: Email address that the sender entered is invalid
bs_BA: Adresa e-pošte koju je unio pošiljatelj nije valjana

en: Email marketing
bs_BA: Email oglašavanje

en: Enter title here
bs_BA: Unesite naslov

en: Error
bs_BA: Greška

en: Error in deleting.
bs_BA: Greška prilikom brisanja.

en: Error:
bs_BA: Greška:

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
bs_BA: Izuzmi retke s praznim mail-oznakama

en: FAQ about Configuration Validator
bs_BA: ČPP o validatoru postavki

en: Failed to establish connection. Please double-check your configuration.
bs_BA: Neuspjelo uspostavljanje veze. Provjeri opet svoju konfiguraciju.

en: Field type
bs_BA: Vrsta polja

en: File attachments
bs_BA: Priložene datoteke

en: File size limit (bytes)
bs_BA: Ograničenje veličine datoteke (bytes)

en: File uploading and attachment
bs_BA: Učitavanje datoteke i priloga

en: For more information:
bs_BA: Za više informacija:

en: Form
bs_BA: Obrazac

en: Form-tag Generator: %s
bs_BA: Generator Form-oznaka: %s

en: From
bs_BA: Od

en: From: %s
bs_BA: Od: %s

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za polje unosa datuma. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za padajući izbornik. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za polje s numeričkim unosom. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za polje učitavanja datoteke. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za grupu potvrdnih okvira. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za grupu radio dugmadi. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za polje unosa teksta u više redaka. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za pitanje-odgovor par. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za polje unosa URL u jednom retku. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za polje unosa adrese e-pošte u jednom retku. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za polje unosa jednostavnog teksta u jednom retku. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za polje unosa telefonskog broja u jednom retku. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznaku za dugme Pošalji. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznake za potvrdni okvir prihvaćanja. Za više detalja, pogledajte %s.

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
bs_BA: Generirajte form-oznake za CAPTCHA sliku i polje za odgovarajući odgovor. Za detalje, pogledajte %s.

en: Getting spammed? You have protection.
bs_BA: Spameri Vas napadaju? Imate zaštitu.

en: HTML tags are used in a message.
bs_BA: HTML oznake su korištene u poruci.

en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
bs_BA: HTTP odgovor: %1$s %2$s %3$s od %4$s

en: Here are some available options to help solve your problems.
bs_BA: Ovo su dostupne opcije koje će vam pomoći riješiti problem.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
bs_BA: Kada pređete pokazivačem miša iznad popisa kontakt obrazaca prikazat će se linkovi radnji kojima možete uređivati kontakt obrasce. Možete obavljati sljedeće radnje:

en: How to resolve?
bs_BA: Kako riješiti?

en: Id attribute
bs_BA: ID atribut

en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
bs_BA: Ako uživate u korištenju Contact Form 7 i koristan vam je, razmislite o %s.

en: Image settings
bs_BA: Postavke slike

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
bs_BA: Pod <strong>Poruke</strong> možete uređivati različite vrste poruka koje se koriste za ovaj kontakt obrazac. Ove poruke su relativno kratke, poput poruke greške koja će se prikazati kada se nije ispunilo obavezno polje.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
bs_BA: U slijedećim poljima, možete koristiti ove mail-tagove:

en: Input field settings
bs_BA: Postavke polja za unos

en: Insert Tag
bs_BA: Umetni oznaku

en: Insert a blank item as the first option
bs_BA: Umetni praznu stavku kao prvi izbor

en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
bs_BA: Instalirajte dodatak za pohranu poruka prije nego vam se to dogodi. %s sprema sve poruke u bazu podataka kroz obrasce za kontaktiranje. Flamingo je besplatni WordPress dodatak, od istog autora kao i Contact Form 7.

en: Integration
bs_BA: Integracija

en: Invalid key values.
bs_BA: Ključne vrijednosti nisu valjane.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
bs_BA: Upotrijebljena je neispravna mailbox sintaksa u %name% polju.

en: Invalid mailbox syntax is used.
bs_BA: Upotrijebljena neispravna mailbox sintaksa.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
bs_BA: Teško je nastaviti razvoj i održavanje dodatka bez donacija od korisnika poput vas.

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
bs_BA: Nije dopušteno koristiti datoteke koje nisu smještene u wp-content mapi.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
bs_BA: Još jedan kontakt obrazac dodatak. Jednostavan ali prilagodljiv.

en: Label
bs_BA: Oznaka

en: Learn how your data is processed.
bs_BA: Saznajte kako se vaši podaci obrađuju.

en: Mail
bs_BA: Pošta

en: Mail (2)
bs_BA: Pošta (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
bs_BA: Pošta (2) je dodatni predložak koji se najčešće koristi kao autoresponder.

en: Make checkboxes exclusive
bs_BA: Učini potvrdne okvire isključivim

en: Make this checkbox optional
bs_BA: Učini ovaj potvrdni okvir opcionalnim

en: Max
bs_BA: Maks

en: Message Body:
bs_BA: Sadržaj poruke:

en: Message body
bs_BA: Sadržaj poruke

en: Messages
bs_BA: Poruke

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
bs_BA: Nepravilne postavke vode do neuspjelog slanja poruka ili do drugih problema. Potvrdite ispravnost svojih kontakt obrazaca.

en: Multiple form controls are in a single label element.
bs_BA: Postavljene su višestruke kontrole forme unutar elementa etikete.

en: Name
bs_BA: Naziv

en: Not consented
bs_BA: Bez suglasnosti

en: Number fields
bs_BA: Polja Broja

en: Number format that the sender entered is invalid
bs_BA: Format broja kojeg je unio pošiljatelj nije valjan

en: Number is larger than maximum limit
bs_BA: Broj je veći od maksimalno dopuštenog

en: Number is smaller than minimum limit
bs_BA: Broj je manji od minimalno dopuštenog

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
bs_BA: Na ovom zaslonu možete uređivati kontakt obrazac. Kontakt obrazac se sastoji od sljedećih komponenti:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
bs_BA: Na ovom zaslonu možete uređivati kontakt obrasce od Contact Form 7. Možete uređivati neograničen broj obrazaca. Svaki kontakt obrazac ima jedinstveni ID i Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). Da biste umetnuli kontakt obrazac u objave ili tekst widget, unesite shortcode.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
bs_BA: Na ovom zaslonu, možete upravljati servisima koji su dostupni kroz Contact Form 7. Korištenje API-ja će vam omogućiti da koristite sve usluge koje su dostupne.

en: One option per line.
bs_BA: Jedna opcija po retku.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
bs_BA: Jedno ili više polja sadrži greške. Provjerite i pokušajte ponovno.

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
bs_BA: Uspravnom crtom odvojen par pitanje-odgovor (npr. Glavni grad Brazila?|Rio) po retku.

en: Options
bs_BA: Opcije

en: Overview
bs_BA: Pregled

en: Payments
bs_BA: Plaćanja

en: Please enter a URL.
bs_BA: Molimo vas da unesete ispravan URL.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
bs_BA: Unesite datum u formatu GGGG-MM-DD.

en: Please enter a number.
bs_BA: Molimo unesite broj.

en: Please enter a telephone number.
bs_BA: Molimo vas da unesete ispravan broj telefona

en: Please enter an email address.
bs_BA: Molimo vas da unesete ispravnu e-mail adresu.

en: Proceed to checkout
bs_BA: Kreni na plaćanje

en: Professional services
bs_BA: Profesionalne usluge

en: Put a label first, a checkbox last
bs_BA: Stavi oznaku ispred potvrdnog okvira

en: Questions and answers
bs_BA: Pitanja i odgovori

en: Quiz
bs_BA: Kviz

en: Range
bs_BA: Opseg

en: Redirect URI
bs_BA: URI preusmjeravanja

en: Required field
bs_BA: Obavezno polje

en: Save
bs_BA: Spremi

en: Save Changes
bs_BA: Spremi promjene

en: Search Contact Forms
bs_BA: Traži kontakt obrasce

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
bs_BA: Rezultati pretrage za &#8220;%s&#8221;

en: Secret Key
bs_BA: Tajni ključ

en: Send
bs_BA: Pošalji

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
bs_BA: Pošiljatelj nije unio ispravan odgovor u kvizu

en: Sender email address does not belong to the site domain.
bs_BA: Adresa e-pošte pošiljatelja ne pripada domeni web-stranice.

en: Sender's message failed to send
bs_BA: Pošiljateljeva poruka nije poslana

en: Sender's message was sent successfully
bs_BA: Pošiljateljeva poruka uspješno je poslana

en: Sending mail has been aborted.
bs_BA: Slanje poruke je prekinuto.

en: Set this URL as the redirect URI.
bs_BA: Postavi ovaj URL kao URI preusmjeravanja.

en: Setting up mail
bs_BA: Postavke pošte

en: Settings
bs_BA: Postavke

en: Settings saved.
bs_BA: Opcije spremljene.

en: Setup Integration
bs_BA: Postavi integraciju

en: Site Key
bs_BA: Ključ web-stranice

en: Slider
bs_BA: Klizač

en: Spinbox
bs_BA: Rotiraj

en: Subject
bs_BA: Predmet

en: Subject: %s
bs_BA: Predmet: %s

en: Submission was referred to as spam
bs_BA: Poruka je ocijenjena kao spam

en: Submit
bs_BA: Pošalji

en: Submit button
bs_BA: Dugme Pošalji

en: Submitted nonce is invalid.
bs_BA: Poslani nonce nije ispravan.

en: Support
bs_BA: Podrška

en: Support forums
bs_BA: Forumi podrške

en: Telephone number that the sender entered is invalid
bs_BA: Telefonski broj kojeg je unio pošiljatelj nije valjan

en: Text fields
bs_BA: Tekst Polja

en: Thank you for your message. It has been sent.
bs_BA: Hvala vam na poruci. Poslana je.

en: The answer to the quiz is incorrect.
bs_BA: Odgovor na kviz je netočan.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
bs_BA: Promjene koje ste napravili biti će izgubljene ako odete s ove stranice.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
bs_BA: Kod kojeg je unio pošiljatelj se ne podudara s CAPTCHA

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
bs_BA: Četvrti parametar ($mail_tag) mora biti instanca klase WPCF7_MailTag.

en: The next major release of Contact Form 7 will discontinue support for outdated PHP versions. If you don't upgrade PHP, you will not be able to upgrade the plugin.
bs_BA: Sljedeće veliko izdanje Contact Form 7 će ukinuti podršku za zastarjele PHP verzije. Ako ne nadogradite PHP, nećete moći nadograditi dodatak.

en: The requested contact form was not found.
bs_BA: Tražena kontakt forma nije pronađena.

en: The total size of attachment files is too large.
bs_BA: Prevelika je ukupna veličina datoteka privitaka.

en: There are invalid mail header fields.
bs_BA: Pronađena su neispravna polja mail zaglavlja.

en: There are terms that the sender must accept
bs_BA: Ovo su uvjeti kojih pošiljatelj treba prihvatiti

en: There is a field that the sender must fill in
bs_BA: Ovo je polje kojeg pošiljatelj treba ispuniti

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
bs_BA: Ovo je polje u kojem je korisnikov unos duži od maksimalno dopuštene dužine

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
bs_BA: Ovo je polje u kojem je korisnikov unos kraći od minimalno dopuštene dužine

en: There is a possible empty field.
bs_BA: Moguće je da postoji prazno polje.

en: There was an error deleting the contact form.
bs_BA: Pojavila se greška pri brisanju kontakt forme.

en: There was an error saving the contact form.
bs_BA: Pojavila se greška pri spremanju kontakt forme.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
bs_BA: Došlo je do greške kod pokušaja slanja vaše poruke. Pokušajte ponovno kasnije.

en: There was an error uploading the file.
bs_BA: Pojavila se greška kod prijenosa datoteke.

en: There was an unknown error uploading the file.
bs_BA: Pojavila se nepoznata greška pri prijenosu datoteke.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
bs_BA: Ovaj kontakt obrazac ima CAPTCHA polje, ali potrebne biblioteke (GD i FreeType) nisu dostupne na vašem serveru.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
bs_BA: Ovaj kontakt obrazac sadrži CAPTCHA polje, ali privremena mapa za datoteke (%s) ne postoji ili nije zapisiva. Možete ručno kreirati mapu ili promijeniti dopuštenja.

en: This contact form is available only for logged in users.
bs_BA: Ova kontakt forma dostupna je samo prijavljenim korisnicima.

en: This field has a too large number.
bs_BA: Ovo polje ima preveliku cifru.

en: This field has a too small number.
bs_BA: Ovo polje ima premalu cifru.

en: This field requires author's URL
bs_BA: Ovo polje zahtijeva URL autora

en: This field requires author's email address
bs_BA: Ovo polje zahtijeva adresu e-pošte autora

en: This field requires author's name
bs_BA: Ovo polja zahtijeva ime autora

en: This form uses Akismet to reduce spam.
bs_BA: Ovaj obrazac koristi Akismet za smanjenje neželjene pošte.

en: This site is connected to the Constant Contact API.
bs_BA: Ova web stranica povezana je s Constant Contact API-jem.

en: Title
bs_BA: Naslov

en: To
bs_BA: Za

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
bs_BA: Da biste uključili učitanu datoteku kroz ovo polje u poštu, trebate umetnuti odgovarajuću mail-oznaku (%s) u polje Priložene datoteke na kartici Pošta.

en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
bs_BA: Da biste koristili CAPTCHA, najprije trebate instalirati i aktivirati %s dodatak.

en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
bs_BA: Za upotrebu CAPTCHA, trebate instalirati dodatak %s.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
bs_BA: Da biste koristili unos vrijednosti kroz ovo polje u polju pošte, vi trebate umetnuti odgovarajuću mail-oznaku (%s) u polje na kartici Pošta.

en: URL that the sender entered is invalid
bs_BA: URL kojeg je unio pošiljatelj nije valjan

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
bs_BA: Nedostupni HTML elementi koriste se u predlošku obrasca.

en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
bs_BA: Nedostupna imena (%names%) upotrijebljena su za kontrolu forme.

en: Untitled
bs_BA: Bez naslova

en: Uploaded file is not allowed for file type
bs_BA: Ekstenzija uploadiranog fajla nije dozvoljena

en: Uploaded file is too large
bs_BA: Učitana datoteka je prevelika

en: Uploading a file fails for PHP error
bs_BA: Učitavanje datoteke nje uspjelo zbog PHP greške

en: Uploading a file fails for any reason
bs_BA: Učitavanje datoteke iz nekog razloga nije uspjelo

en: Use HTML content type
bs_BA: Koristi HTML sadržaj

en: Use Mail (2)
bs_BA: Koristi Pošta (2)

en: Use this text as the placeholder of the field
bs_BA: Koristi ovaj tekst kao zamjenski tekst polja

en: User-Agent string is unnaturally short.
bs_BA: User-Agent niz je neprirodno kratak.

en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
bs_BA[0]: Potvrdite %s kontakt obrazac sada
bs_BA[1]: Potvrdite %s kontakt obrasca sada
bs_BA[2]: Potvrdite %s kontakt obrazaca sada

en: Validate Configuration
bs_BA: Potvrdite postavke

en: Validate Contact Form 7 Configuration
bs_BA: Potvrdite postavke Contact Form 7

en: Validation errors occurred
bs_BA: Greška prilikom provjere valjanosti

en: Wrap each item with label element
bs_BA: Prelomi svaku stavku s elementom oznake

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bs_BA: Vi se spremate obrisati kontakt formu. 
      'Odustani' za prekid, 'U redu' za brisanje.

en: You are not allowed to access contact forms.
bs_BA: Nemate dopuštenje za pristup kontakt formama.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
bs_BA: Nemate dopuštenje za pristup željenoj kontakt formi.

en: You are not allowed to create a contact form.
bs_BA: Nemate dopuštenje za kreiranje kontakt forme.

en: You are not allowed to delete this item.
bs_BA: Vama nije dopšteno obrisati ovu stavku.

en: You are not allowed to edit this contact form.
bs_BA: Vama nije dopušteno uređivati ovaj kontakt obrazac.

en: You are not allowed to edit this item.
bs_BA: Vama nije dopušteno uređivati ovu stavku.

en: You are not allowed to upload files of this type.
bs_BA: Nije vam dopušteno prenositi datoteke te vrste.

en: You are not allowed to validate configuration.
bs_BA: Niste ovlašteni potvrditi postavke.

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
bs_BA: Ovdje možete dodati prilagođene isječke kodova. Za detalje, pogledajte %s.

en: You can also use this old-style shortcode:
bs_BA: Također, vi možete koristiti ovaj stari-stil shortcode:

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
bs_BA: Ovdje možete urediti poruke koje se upotrebljavaju u različitim situacijama. Za više detalja pogledajte %s.

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
bs_BA: Ovdje možete urediti predložak forme. Za više detalja pogledajte %s.

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
bs_BA: Ovdje možete urediti predložak e-pošte. Za više detalja pogledajte %s.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
bs_BA: Najprije ćete se trebati registrirati i otvoriti račun za servis kojeg namjeravate koristiti. Kada to napravite, trebate odobriti pristup tako da Contact Form 7 može pristupiti servisu s vašim računom.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
bs_BA: Morate prihvatiti uvjete prije slanja svojih poruka.

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
bs_BA: Vaša donacija pomoći će u održavanju kontinuiranog razvoja ovog dodatka i bolje korisničke podrške.

en: Your email
bs_BA: Vaš e-mail

en: Your entered code is incorrect.
bs_BA: Unešeni kod nije ispravan.

en: Your message
bs_BA: Vaša poruka

en: Your name
bs_BA: Vaše ime

en: acceptance
bs_BA: prihvaćanje

[ctx: block title]
en: Contact Form 7
bs_BA: Kontakt forma 7

en: checkboxes
bs_BA: potvrdni okviri

en: date
bs_BA: datum

en: docs
bs_BA: dokumenti

en: drop-down menu
bs_BA: padajući izbornik

en: file
bs_BA: datoteka

en: making a donation
bs_BA: donacija

en: number
bs_BA: broj

en: quiz
bs_BA: kviz

en: radio buttons
bs_BA: radio dugmad

en: reCAPTCHA is active on this site.
bs_BA: reCAPTCHA je aktivan na ovoj web-stranici.

en: reCAPTCHA response token is empty.
bs_BA: reCAPTCHA token odgovor je prazan.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
bs_BA: reCAPTCHA rezultat (%1$.2f) je manji od praga (%2$.2f).

en: submit
bs_BA: pošalji

en: text
bs_BA: tekst

en: text area
bs_BA: tekstualno područje
