Plugins - Smush Image Optimization – Optimize Images - en to hr translation catalogue (91 entries)

en: GET STARTED
hr: ZAPOČNI

en: Smush Stats
hr: Statistika komprimiranja

en: Total savings
hr: Ukupne uštede

en: Images Resized
hr: Fotografija redimenzirano

en: Images smushed
hr: Fotografija komprimirano

en: Get started
hr: Započni

en: Enable Amazon S3 support
hr: Omogući Amazon S3 podršku

en: NextGen Gallery
hr: NextGen Galerija

en: Choose directory
hr: Odaberi direktorij

en: Smush images that aren't located in your uploads folder.
hr: Komprimiraj fotografije koje nisu u "upload" mapi

en: Max height
hr: Najveća visina

en: Max width
hr: Najveća širina

note: translators: %1$s: strong tag, %2$d: max width size, %3$s: tag, %4$d: max height size, %5$s: closing strong tag
en: Currently, your largest image size is set at %1$s%2$dpx wide %3$s %4$dpx high%5$s.
hr: Trenutno, dimenzije vaše najveće fotografije su: %1$s%2$dpx širine i %3$s %4$dpx visine%5$s.

en: Image couldn't be optimized
hr: Fotografija ne može biti optimizirana

en: Incorrect image id
hr: Pogrešan ID fotografije

en: We could not find any images in the selected directory.
hr: Nisu pronađene fotografije u odabranom direktoriju.

en: CHOOSE DIRECTORY
hr: ODABERI DIREKTORIJ

en: Ajax Error
hr: Ajax pogreška

en: images could not be smushed.
hr: fotografije ne mogu biti optimizirane

en: image could not be smushed.
hr: fotografija ne može biti optimizirana.

en: Missing file path.
hr: Nedostaje putanja do datoteke.

en: Updating Stats
hr: Osvježavam status

en: Restore original image
hr: Vrati originalnu fotografiju.

en: Smush image including original file
hr: Optimiziraj fotografiju uključujući originalnu datoteku.

en: Manage Galleries
hr: Upravljaj galerijama

en: Smush Free was deactivated. You have Smush Pro active!
hr: WP Smush Free je deaktiviran. Imate WP Smush Pro aktiviran!

note: translators: %s: number of thumbnails
en: When you upload an image to WordPress it automatically creates %s thumbnail sizes that are commonly used in your pages. WordPress also stores the original full-size image, but because these are not usually embedded on your site we don’t Smush them. Pro users can override this.
hr: Kada unesete fotografiju u WordPress stranicu automatski se kreira %s minijaturna sličica koje se koristi unutar vaših stranica. WordPress isto tako pohranjuje i original fotografiju pune veličine no kako se ona rijetko koristi na stranici neće se optimizirati. Pro korisnici mogu ovu opciju promijeniti.

note: translators: %1$s - a href opening tag, %2$s - a href closing tag
en: Smush individual images via your %1$sManage Galleries%2$s section
hr: Optimiziraj pojedine fotografije unutar vaše %1$sUpravljaj galerijama%2$s sekcije

note: translators: %1$s: opening a tga, %2$s: closing a tag
en: We haven't found any images in your %1$sgallery%2$s yet, so there's no smushing to be done! Once you upload images, reload this page and start playing!
hr: Nisu pronađene fotografije u vašoj %1$sgaleriji%2$s pa se nema što optimizirati. Kada unesete fotografije, ponovo učitajte ovu stranicu i optimizirajte!

note: translators: %1$s: reduced by bytes, %2$s: size format
en: Reduced by %1$s (%2$01.1f%%)
hr: Reducirano za %1$s (%2$01.1f%%)

en: Image couldn't be smushed as it exceeded the 5Mb size limit, Pro users can smush images without any size restriction.
hr: Fotografija neće biti optimizirana jer prelazi limit od 5Mb. Pro korisnici mogu optimizirati fotografije do ograničenja veličine.

en: Detailed stats for all the image sizes
hr: Detaljni status za sve veličine fotografija

en: Media Library
hr: Mediji

en: BULK SMUSH
hr: GRUPNA OPTIMIZACIJA

en: Lets you check if any images can be further optimized. Useful after changing settings.
hr: Omogućava vam da li pojedine fotografije mogu biti dodatno optimizirane. Korisno nakon promjena postavki.

note: translators: %s: error message
en: Unable to smush image, %s
hr: Nije moguće optimizirati fotografiju, %s

en: No attachments found - Upload some images
hr: Nisu pronađene dodatke - Unesi fotografije

en: CANCEL
hr: OTKAŽI

en: Your settings have been updated!
hr: Vaše postavke su pohranjene!

en: Image not restored, Nonce verification failed.
hr: Fotografija nije restorana, verifikacija nije uspjela.

en: Unable to restore image
hr: Nije moguće restorati fotografiju

en: We couldn't find the metadata for the image, possibly the image has been deleted.
hr: Nisu pronađeni metapodatci fotografije, moguće da je fotografija izbrisana.

en: We couldn't process the image, fields empty.
hr: Nije moguće nastaviti sa obradom slike, polja su prazna.

en: UPLOAD IMAGES
hr: UNESI FOTOGRAFIJE

note: translators: %1$s - a href opening tag, %2$s - a href closing tag
en: Smush individual images via your %1$sMedia Library%2$s
hr: Optimiziraj pojedine fotografije unutar vaše %1$sMedia Mape%2$s

en: Bulk smush is currently running. You need to keep this page open for the process to complete.
hr: Grupna optimizacija se trenutno izvršava. Morate ovu stranicu držati otvorenom da bi proces se uspješno izvršio.

en: Error in processing restore action, Fields empty.
hr: Došlo je do pogreške pri vraćanju iz kopije, Polja su prazna.

en: Your membership couldn't be verified.
hr: Vaše članstvo ne može biti verificirano.

note: translators: %s: total number of images
en: You've smushed %d images in total.
hr: Ukupno ste optimizali ste %d fotografija.

en: Image not smushed, fields empty.
hr: Fotografije nije optimizirana, polje je prazno.

en: Image couldn't be smushed as the nonce verification failed, try reloading the page.
hr: Fotografije nije optimizirana jer verifikacija nije uspjela, pokušajte ponovo učitati stranicu.

en: We haven’t found any images in your media library yet so there’s no smushing to be done!
hr: Nismo pronašli niti jednu fotografiju u vašoj media mapi pa nema ničega za optimizaciju!

en: Yay! All images are optimized as per your current settings.
hr: Wuhu, sve fotografije su optimizirane prema vašim trenutnim postavkama.

en: Enable NextGen Gallery integration
hr: Omogući integraciju u NextGen galeriju

en: All images are fully optimized.
hr: Sve fotografije su poptuno optimizirane

en: Allow smushing images directly through NextGen Gallery settings.
hr: Omogući optimiziranje fotografije izravno u postavkama NextGen galerije.

en: Smushing image...
hr: Optimiziram fotografiju...

en: Restoring image...
hr: Vraćam fotografiju...

en: We successfully verified your membership, all the Pro features should work completely.
hr: Uspješno smo verificirali vaše članstvo, sve Pro funkcionalnost bi trebale sada biti omogućene.

note: translators: %1$s - <a>, %2$s - </a>
en: You have images that need smushing. %1$sBulk smush now!%2$s
hr: Postoje fotografije koje se moraju optimizirati. %1$sOptimiziraj ih odmah!%2$s

en: Resize original images
hr: Promjeni veličinu originalnih fotografija

en: New
hr: Novo

en: Automatically compress my images on upload
hr: Automatski optimiziraj fotografije pri unosu

en: Dismiss
hr: Odbaci

en: Install Plugin
hr: Instaliraj dodatak

en: Activate
hr: aktiviraj

en: Save changes
hr: Spremi izmjene

en: Saving
hr: Spremanje

en: Thanks :)
hr: Hvala :)

en: Smush Now
hr: Optimiziraj

en: All Done!
hr: Sve završeno!

en: Smushing in progress...
hr: Optimizacija u tijeku...

en: Bulk Smush Now
hr: Grupno optimiziraj

en: No thanks
hr: Ne hvala

en: Smush stats
hr: Smush status

en: Already Optimized
hr: Već je optimizirano

en: Image couldn't be smushed
hr: Fotgrafija ne može biti optimizirana

en: Smush data corrupted, try again.
hr: Podaci optimizacije oštećeni, pokušajte ponovo.

note: translators: %s: Error message.
en: Error posting to API: %s
hr: Došlo je do pogreške pri objavi prema API: %s

en: Unknown API error
hr: Nepoznata API pogreška

note: translators: %s: Directory path
en: %s is not writable
hr: %s nema ovlasti za uređivanje

en: File path is empty
hr: Putanja do datoteke je prazna

en: No attachment ID was provided.
hr: Nije pružen ID dodatka.

en: Get Fast!
hr: Nabavi brzo

en: Savings
hr: Pohrane

en: Image size
hr: Veličina fotografije

en: Smush Now!
hr: Optimizraj sada!

en: Not processed
hr: Nije obrađeno

en: You don't have permission to work with uploaded files.
hr: Nemate dozvolu da upravljanje sa datotekama koje su unesene.

note: translators: 1: Error code, 2: Error message.
en: Error posting to API: %1$s %2$s
hr: Došlo je do pogreške pri objavi prema API: %1$s %2$s

en: Settings
hr: Postavke izbornika
